تسلیت به جناب آقای دکتر ماکنعلی ریاست محترم سازمان دامپزشکی کشور
با قلبی آکنده از اندوه در گذشت مادر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم صمیمانه تسلیت عرض می نماییم .برای آن عزیز سفر کرده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت داریم
 ١٣٩٩/٠٨/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان عنوان کرد:
جزییات شرایط تخصـیص نهاده هاي دامی به مراکز پرورش مرغ تخمگـذار و گاوداري هاي صـنعتی
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر حسین رشیدی مدیرکل دامپزشکی استان کرمان شاخص هاي تاثیر گذار تخصـیص نهاده هاي دامی در مراکز پرورش مرغ تخمگـذار و گاوداري هاي صـنعتی را بیان نمود.
 ١٣٩٩/٠٨/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمان عنوان کرد:
امروز دامپزشکی در تامین امنیت غذایی جامعه حرف اول را می زند
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکترصدیقه کاظمی نیا معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمان با اعلام اینکه دامپزشکی در تامین امنیت غذایی جامعه حرف اول را می زند، گفت: امنیت غذایی و سلامت غذا براي جمعیت روبه رشد کره زمین، یکی از چالش هاي جدي است که به موضوع روز مجامع علمی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادي در سطوح ملی و بین المللی تبدیل شده است که امروزه نقش دامپزشکی در تامین امنیت و سلامت غذایی و پیشگیری از بروز بیماری های مشترک دام و انسان بر کسی پوشیده نیست.
 ١٣٩٩/٠٨/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در محل اداره کل دامپزشکی استان کرمان برگزار گردید:
دوره آموزشی اصول بازرسی بهداشتی گوشت در کشتارگاه های دام
دوره آموزشی اصول بازرسی بهداشتی گوشت در کشتارگاه های دام با حضور کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان کرمان و شهرستان های استان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا به صورت ویدیو کنفرانس در محل اداره کل دامپزشکی استان کرمان برگزار گردید.
 ١٣٩٩/٠٨/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمان اعلام کرد:
تقویت برنامه های پیش گیری و رصد و پایش بیماری انفلوانزای پرندگان ضروری می باشد
نشست ستاد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان استان، با هدف بحث و تبادل نظر و اتخاذ تمهيدات امنيت زيستي و قرنطينه اي و جمع بندی نقطه نظرات فنی جهت برنامه مراقبت و پیش گیری از بیماری انفلوانزای فوق حاد پرندگان با رعايت پروتكل هاي بهداشتي و حفظ فاصله گذاري اجتماعی در محل اداره کل دامپزشکی استان کرمان برگزار گردید.
 ١٣٩٩/٠٧/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمان عنوان کرد:
لزوم تعامل کلیه دستگاه های اجرایی، تحقیقاتی و تشکل ها با دامپزشکی استان بمنظور پیش گیری از انفلوانزای پرندگان
ستاد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان استان، بمنظور بحث و تبادل نظر و اتخاذ تمهيدات امنيت زيستي و قرنطينه اي جهت برنامه مراقبت و پیش گیری از بیماری انفلوانزای فوق حاد پرندگان با رعايت پروتكل هاي بهداشتي و حفظ فاصله گذاري اجتماعی در محل اداره کل دامپزشکی استان کرمان برگزار گردید.
 ١٣٩٩/٠٧/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان عنوان کرد:
رخداد آنفلوانزای پرندگان، بهداشت عمومی جامعه را تحت تاثیر قرار می گیرد
اولین نشست ستاد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان استان، با هدف بحث و تبادل نظر و اتخاذ تمهيدات امنيت زيستي و قرنطينه اي و جمع بندی نقطه نظرات فنی جهت برنامه مراقبت و پیش گیری از بیماری انفلوانزای فوق حاد پرندگان با رعايت پروتكل هاي بهداشتي و حفظ فاصله گذاري اجتماعی در محل اداره کل دامپزشکی استان کرمان برگزار گردید.
 ١٣٩٩/٠٧/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان به مناسبت 16 اکتبر، روز جهانی غذا اعلام کرد:
دامپزشکی مرجع ذیصلاح کشوری در تامین سلامت مواد غذایی با منشاء دامی می باشد
روز جهانی غذا مقارن شانزدهم اکتبر است که به افتخار تأسیس سازمان فائو در سال ۱۹۴۵ به این اسم نامگذاری شده است، با توجه به امنیت غذایی این روز در سراسر جهان گرامی داشته می‌شود که در سال جاری، مصادف با 25 مهرماه می باشد.
 ١٣٩٩/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر کل اداره استاندارد به مناسبت هفته دامپزشکی
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، اسماعیل عاقلی مدیر کل استاندارد استان کرمان در پیامی هفته دامپزشکی و 14 مهر ماه روز ملی دامپزشکی را تبریک گفت.
 ١٣٩٩/٠٧/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دامپزشکی استان کرمان:
واردات برخی واکسن‌های دام و طیور با محدودیت روبرو است
مدیرکل دامپزشکی کرمان با اشاره به کمبود واکسن دام و طیور در بافت گفت: سعی می‌کنیم سهمیه خاصی برای شهرستان تخصیص بدهیم، متأسفانه واردات برخی واکسن‌ها به شدت با محدودیت روبرو است.
 ١٣٩٩/٠٧/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>