تسلیت به جناب آقای دکتر علی احمدی مدیر کل محترم دامپزشکی جنوب کرمان
درگذشت عزیزان چنان سنگين و جانسوز است كه به دشواري به باور مي‌نشيند، ولي در برابر تقدير حضرت حق چاره‌اي جز تسليم و رضا نيست. ضایعه درگذشت پدر گرامیتان را تسليت عرض نموده غفران الهی و علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمائیم.
 ١٣٩٩/٠٢/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ضایعه درگذشت همکار بازنشسته ( شبکه دامپزشکی شهرستان رفسنجان )
با ابراز تاسف و تالم ضایعه درگذشت همکار بازنشسته ( شبکه دامپزشکی شهرستان رفسنجان ) جناب آقای یدالله نورمحمدی را خدمت کلیه همکاران محترم تسلیت عرض می نماییم.
 ١٣٩٩/٠٢/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرکار خانم لی لی یزدانی و سر کار خانم لورا یزدانی
درگذشت مادر بزرگ گرامیتان را تسليت عرض نموده
 ١٣٩٩/٠٢/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣٩٨/١٢/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جناب آقای امین علیرضایی
درگذشت مادر خانم گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده
 ١٣٩٨/١٢/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرکار خانم دکتر ندا هاشمی
درگذشت عزیزان چنان سنگين و جانسوز است كه به دشواري به باور مي‌نشيند، ولي در برابر تقدير حضرت حق چاره‌اي جز تسليم و رضا نيست. درگذشت دایی گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و براي شما صبر جمیل و اجر جزیل و براي آن عزيز سفركرده علو درجات را طلب مي‌نماییم.
 ١٣٩٨/١١/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جناب آقای محمد غیاثی همکار محترم
درگذشت عزیزان چنان سنگين و جانسوز است كه به دشواري به باور مي‌نشيند، ولي در برابر تقدير حضرت حق چاره‌اي جز تسليم و رضا نيست. درگذشت پدر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و براي شما صبر جمیل و اجر جزیل و براي آن عزيز سفركرده علو درجات را طلب مي‌نماییم.
 ١٣٩٨/١١/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تسلیت به جناب آقای دکتر مهدی رفیعی
درگذشت عزیزان چنان سنگين و جانسوز است كه به دشواري به باور مي‌نشيند، ولي در برابر تقدير حضرت حق چاره‌اي جز تسليم و رضا نيست. درگذشت عموی گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و براي شما صبر جمیل و اجر جزیل و براي آن عزيز سفركرده علو درجات را طلب مي‌نماییم.
 ١٣٩٨/٠٩/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جناب آقای حمید نوری همکار محترم اداره دامپزشکی شهربابک
درگذشت عزیزان چنان سنگين و جانسوز است كه به دشواري به باور مي‌نشيند، ولي در برابر تقدير حضرت حق چاره‌اي جز تسليم و رضا نيست. درگذشت فرزند گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان صميمانه تسليت عرض نموده و براي شما صبر جمیل و اجر جزیل و براي آن عزيز سفركرده علو درجات را طلب مي‌نماییم.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب «دکتر رضا احمدی» به عنوان مشاور امور تولید در اقتصاد مقاومتی نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی
به گزارش روابط عمومی نظام دامپزشکی استان کرمان، «دکتر رضا احمدی» رئیس نظام دامپزشکی استان کرمان به عنوان مشاور امور تولید در اقتصاد مقاومتی «شهباز حسن پور بیگلری» نماینده مردم سیرجان و بردسیر و رئیس فراکسیون اصناف در مجلس شورای اسلامی منصوب شد.
 ١٣٩٨/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>