نظارت دامپزشکی فهرج بر بهداشت و سلامت شیر خام
رئیس دامپزشکی فهرج گفت: نظارت بر عرضه شیر خام به منظور تامین امنیت سلامت مردم از مهمترین برنامه‌های دامپزشکی فهرج است.
 ١٣٩٩/٠٥/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت دامپزشکی شهربابک بر مراکز عرضه فرآورده‌های دامی
رئیس دامپزشکی شهربابک گفت: به منظور جلوگیری از کشتار غیرمجاز و بررسی سلامت فرآورده‌های خام دامی، شبکه دامپزشکی این شهرستان بر مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی نظارت مستمر دارد.
 ١٣٩٩/٠٥/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازرسی یهداشتی و شرعی دام های قربانی در کوهبنان
رییس دامپزشکی کوهبنان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و احتمال وقوع بیماری تب کریمه کنگو، دامپزشکی کوهبنان، آماده بازرسی بهداشتی و شرعی دام‌های قربانی در روز عید قربان است.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کلاس آموزشی مقابله با بیماری لمپی اسکین در شهرستان رابر
سرپرست دامپزشکی شهرستان رابر ضمن اعلام این خبر افزود: بیماری لمپی اسکین یک بیماری مهم اقتصادی در گاو است که میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری تا 40 درصد هم گزارش شده است. این بیماری باعث آسیب شدید و دائمی پوست، ضایعات در دهان و حلق و دستگاه تنفس شده که میتواند برای ماه ها باقی بماند. بروز ندول های مشخصی در تمام عمق پوست از علائم دیگر بیماری است که در سر، گردن، اندامهای حرکتی و تناسلی و زیر دم شایع تر است. گاو آلوده ممکن است دچار ادم و التهاب پستان نیز شود. در نتیجه افت شیر در گاو مشاهده می‌شود.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت بهداشتی و شرعی بر دام های قربانی در شهرستان رابر
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان رابر، ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان، از آمادگی دو اکیپ ویژه دامپزشکی در سطح شهرستان در روز عید قربان جهت نظارت شرعی و بهداشتی بر لاشه های دام های کشتاری به منظور حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از انتقال بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو خبر داد.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای فاز اول واکسیناسیون دام سنگین علیه بیماری تب برفکی شهرستان انار
سرپرست دامپزشکی شهرستان انار گفت: تب برفکی یکی از بیماری های ویروسی و واگیر می باشد که می تواند خسارت زیادی را به دامداران منطقه وارد کند.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دامپزشکی شهربابک:
ضرورت ذبح دام‌های عید قربان در کشتارگاه
رئیس دامپزشکی شهربابک گفت: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ذبح تمامی دام‌ها در روز عید قربان فقط درکشتارگاه انجام می‌شود.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر زارع رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نرماشیر عنوان کرد:
طرح تشدید کنترل ونظارت بهداشتی دامپزشکی در عید قربان
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر زارع رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نرماشیر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و آرزوی سلامتی برای اهالی محترم شهرستان با عنایت به فعالیت بازرسی و نظارت بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان نرماشیر به منظور تامین سلامت مصرف کننده و حفظ بهداشت عمومی این اداره در روز عید سعید قربان از ساعت 7 الی 13 در قالب 2 اکیپ (شامل یک اکیپ سیار نظارتی و یک اکیپ ثابت مستقر در محل اداره) ضمن معاینه دام و بازدید از نحوه کشتار و سلامت لاشه استحصالی دام های قربانی، آماده ارائه خدمات نظارتی و بهداشتی به شهروندان عزیز می باشد.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت بهداشتی بر دام های قربانی توسط اکیپ های نظارت دامپزشکی ارزوئیه
رئیس دامپزشکی شهرستان ارزوئیه ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان افزود: شبکه دامپزشکی متشکل از یک اکیپ ثابت درمحل شبکه ویک اکیپ سیار درسطح شهرستان ارزوئیه دام های قربانی شهروندان را مورد معاینه وبازرسی بهداشتی قرار می دهند .
 ١٣٩٩/٠٥/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح بیمه اجباری دام در فهرج
رئیس دامپزشکی شهرستان فهرج گفت:تمامی دام‌های سبک و سنگین که در قالب‌های روستایی، عشایری، دامداری سنتی و نیمه صنعتی پرورش می‌یابند باید بیمه شوند.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>