چاپ
ارسال به دوست

استاندار کرمان در آئین روز ملی دامپزشکی بیان کرد:

خدمت به مردم با هزینه کمتر انجام شود

استاندار کرمان با بیان اینکه باید از فرصت خدمت رسانی استفاده کنیم گفت: مهم است خدمت به مردم هر چه بیشتر با هزینه کمتر انجام شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان،  محمد جواد فدایی روز چهارشنبه در آئین روز ملی دامپزشکی افزود: کارمندان ادارات برای حل مشکل مردم در هر سطحی اهتمام داشته باشند و اگر دیدیم در جایی مشکلی وجود دارد منتظر دستور مافوق و مدیر نباشیم.

وی تاکید کرد: برای حل مشکلات مردم باید با اعتقاد عمل کنید و فقط به‌ دنبال کشف مشکلات نباشیم.

استاندار کرمان با اشاره به اهمیت جایگاه دامپزشکی در کشور بیان کرد: دامپزشکی در موضوعات مختلفی مانند دام، فراورده‌های دامی، تولید، رعایت استانداردهای جهانی و بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: سلامت و بهداشت دام بسیار اهمیت دارد چون که تأمین کننده سلامت جامعه است و دامپزشکی با پیشگیری و نظارت در این امر تلاش می کند.

فدایی تصریح کرد: تولید فرآورده‌های دامی یک اصل است و سرمایه‌گذاری در این حوزه هم به اشتغال کمک می‌کند و هم در راستای امنیت غذایی است و مردم نیز باید با اطمینان کامل فرآورده‌ها و محصولات دامی را مصرف کنند.

وی اظهار داشت: استانداردهای جهانی در دامپزشکی در دنیا بسیار اهمیت دارد و  تضمین کیفیت محصولات دامی برای دنیا مهم و باید به آن توجه کنیم.

در این آیین از مدیران و فعالان حوزه دامپزشکی به مناسبت ۱۴ مهر روز ملی دامپزشکی تجلیل شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٦٥٠٤/
  • ٠٧:٣٣ - 1399/07/19/
  • تعداد بازدید: 12
کلید واژه ها

خروج