چاپ
ارسال به دوست

مدیرکل دامپزشکی استان کرمان:

استفاده از گوشت نامتعارف در رستوران‌های ماهان صحت ندارد

مدیرکل دامپزشکی استان کرمان با بیان اینکه رستوران‌ها تحت نظارت مستمر این اداره کل قرار دارد گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر استفاده از گوشت نامتعارف در رستوران‌های شهر ماهان صحت ندارد.

حسین رشیدی  با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر حمل تعدادی لاشه سگ در کامیون و توقف آن توسط نیروی انتظامی افزود: به دنبال پخش این کلیپ، خبری مبنی بر کشتار این سگ ها برای استفاده در رستوران های شهر ماهان منتشر شده که به این وسیله این خبر اکیدا تکذیب می شود.

وی ادامه داد: در هیچ رستورانی از گوشت غیرمتعارفی استفاده نمی شود و رستوران های استان کرمان و بویژه شهر ماهان که در این کلیپ ذکر شده تحت نظارت دامپزشی قرار دارند.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمان تصریح کرد: گوشت مورد استفاده در رستوران های کرمان، گوشت دامی است که در کشتارگاه های کرمان و ماهان کشتار می شود و دارای مهر و لیبل دامپزشکی است لذا امکان استفاده از گوشت دیگر امکان پذیر نیست.

وی اظهار داشت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مربوط به گذشته است و شهرداری ماهان اعلام کرده تعدادی سگ اطراف یک دامداری مسموم شده بودند و شهرداری اقدام به جمع آوری لاشه سگ ها کرده تا جای مناسبی آنها را دفن بهداشتی کند.

رشیدی گفت: یکسری افراد به منظور ایجاد اغتشاش در اذهان عمومی و بدبین کردن مردم اقدام به پخش این کلیپ کردند که در حال حاضر پلیس فتا درصدد شناسایی مسببان پخش این کلیپ است.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٤٠٤٩/
  • ٠٨:٠٧ - 1399/05/04/
  • تعداد بازدید: 399
کلید واژه ها

خروج