چاپ
ارسال به دوست

آغاز نام‌نویسی از کارشناسان خبره دامپزشکی برای پیوستن به کمیته‌های تخصصی OIE

نام‌نویسی جهت انتخاب کارشناسان خبره در کمیته‌های تخصصی سازمان جهانی بهداشت دام (OIE)که از 11 تیر 99 آغاز شده تا 14 شهریور 99 ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، با توجه به شروع نام‌نویسی جهت انتخاب کارشناسان خبره در کمیته‌های تخصصی سازمان جهانی بهداشت دام نیروهای درون سازمانی و برون سازمانی واجد شرایط می‌توانند جهت کسب اطلاعات لازم و نام‌نویسی در این خصوص به این لینک https://b2n.ir/254498 مراجعه کنند.

بنابراین گزارش واجدان شرایط با توجه به شروع نام‌نویسی از روز چهارشنبه 11 تیر 99 که تا روز آدینه ( جمعه) 14 شهریور 99 فرصت تعیین شده است، می‌توانند نسبت به مطالعه شرایط و تکمیل فرم‌ها اقدام کنند.

لازم به ذکر است دفتر سازمان‌های تخصصی، روابط عمومی و بین‌الملل سازمان دامپزشکی کشور راهنمای انتخاب نامزدها به همراه دیاگرام زمان‌بندی و نحوه ارسال تقاضای افراد و نحوه انتخاب آنها در هشتاد و هشتمین اجلاس عمومی سازمان جهانی بهداشت دام  OIEدر ماه می سال 2021 میلادی ( اردیبهشت- خرداد 1400 خورشیدی) را به زبان انگلیسی به معاونت‌های بهداشتی و پیشگیری؛ توسعه مدیریت و منابع؛ تشخیص و مدیریت درمان؛ ادارات کل دامپزشکی استانها و مدیران ستادی ارسال کرده است.

دامپزشکان شناخته شده بین‌المللی یا متخصص با دانش گسترده در زمینه بهداشت دامهای خشکزی و آبزیان، مشتاقان کمک کننده به توسعه استانداردهای بین المللی در بهبود سلامت آبزیان و حضور در یکی از 4 کمیسیون تخصصی OIE می‌توانند برای حضور در این کمیته‌ها نام‌نویسی کنند.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٥٩٤/
  • ١٣:٢٠ - 1399/04/17/
  • تعداد بازدید: 30
کلید واژه ها

خروج