• 1401/06/23 - 10:42
  • تعداد بازدید : 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان مطرح نمود:

ادارات ستادی بازوان اجرایی اداره کل می باشند

دکتر حسین رشیدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمان در نشست فنی اداره کل دامپزشکی استان کرمان که با حضور مدیران ستادی در محل اداره کل دامپزشکی استان کرمان برگزار گردید، چنین گفت: ادارات ستادی بازوان اجرایی اداره کل می باشند و لازم است ارتباط ارگانیک و هم افزایی مابین ادارات ستادی و شهرستانی برقرار گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر حسین رشیدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمان اعلام کرد: روسای ستادی بمنظور اجرای برنامه های این اداره کل و نیز دستورالعمل های مربوط سازمان دامپزشکی کشور با تمام توان و انجام ماموریت های لازم بر روند کار روسای شهرستانی نظارت داشته و تنها به مکاتبه با روسای شهرستانی بسنده نکنند. 

وی با بیان اینکه اقدامات عملیاتی محور و نتیجه محور بودن لازمه نیل به اهداف دامپزشکی می باشد، افزود: سامانه های دامپزشکی ابزار دامپزشکی می باشند و آنها وسیله هستند و نباید بمنزله هدف نگریسته شوند و نیروها توان خود را صرفا مختص به سامانه ها ننمایند. 

دکتر رشیدی بر تکریم ارباب رجوع تاکید نمود و افزود: لازم است تکریم ارباب رجوع و رسیدگی دقیق به درخواست ها و پاسخگویی سریع و مناسب در اولویت تمامی نیروهای این اداره کل قرار گیرد و به این امر توجه بیشتری گردد.

این مقام مسئول با اعلام اینکه کنترل و ریشه کنی بیماری های دامی از جمله آبله، شاربن، هاری، تب برفکی و طاعون نشخوارکننده کوچک مورد تاکید ریاست محترم سازمان و از جمله برنامه های جدی حوزه بهداشت و مدیریت بیماری های دامی از امسال می باشد، اعلام کرد: ادارات ستادی وظایف خود را با جدیت در امور نظارت بر فراورده های خام دامی و امور بهداشتی کشتارگاهها انجام دهند و در صورتی که هرگونه سهل انگاری مشاهده می شود، برخورد جدی صورت پذیرد.  

وی با بیان اینکه با همدلی و تعامل بیشتر می توان روند انجام کارها را سرعت بخشید، اعلام کرد: تمامی مدیران این مجموعه در راستای خدمات رسانی به مردم تمامی اهتمام خود را بکار گیرند تا استان کرمان در حوزه دامپزشکی به جایگاهی عالی تر برسد.

دکتر حسین رشیدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمان در پایان از اهتمام و تلاش جهادی و انقلابی نیروهای این مجموعه در راستای نیل به اهداف حوزه دامپزشکی و تحقق شرایط مطلوب بهداشت دام و فراورده های دامی و نیز منویات مقام معظم رهبری تشکر نمود.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 290443
کلمات کلیدی
روابط عمومی ادمین پورتال کرمان

روابط عمومی ادمین پورتال کرمان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه