• 1400/09/01 - 08:06
  • تعداد بازدید : 6
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
سرپرست دامپزشکی ارزوئیه خبر داد:

854 نوبت بازرسی بهداشتی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی شهرستان ارزوئیه از ابتدای سالجاری

آرین ایزدی گفت: از ابتدای سالجاری 854 نوبت بازرسی بهداشتی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در شهرستان ارزوئیه انجام شده است .

دکتر ایزدی گفت: از ابتدای سالجاری  854  نوبت بازرسی بهداشتی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی انجام شده و این مراکز شامل اماکن عرضه گوشت سفید و قرمز،تخم مرغ،رستوران ها و غیره می باشند .

وی گفت: بازرسی بهداشتی از این محل ها یکی از وظایف دامپزشکی می باشد وجهت ارتقاع سطح کیفی فرآورده های خام دامی انجام می شود .

سرپرست دامپزشکی ارزوئیه گفت: شهروندان باید در موقع خرید به تاریخ تولید وانقضاء فرآورده های خام دامی توجه داشته باشند وسعی کنند از فرآورده هایی با بسته بندی سالم که توسط شرکت های مجازبسته بندی شده اند استفاده نمایند .

وی اظهار کرد: شهروندان باید توجه کنند گوشت قرمز و سفیدی که خریداری می کنند عاری از هر گونه بو و رنگ غیر طبیعی باشد و همچنین در مراجعه به قصابی گوشت چرخ کرده ای که در حضور خودشان چرخ می شود خریداری نمایند .

وی در پایان از مردم تقاضا نمود: محصولات پروتئینی خود را از مراکز عرضه مجاز تهیه و هر گونه موارد غیر بهداشتی را با شماره تماس های 42481742-42480883 به این اداره اعلام نمایند .

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ارزوئیه
  • کد خبر : 279155
کلمات کلیدی
روابط عمومی ادمین پورتال کرمان

روابط عمومی ادمین پورتال کرمان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه